دوم ژوئیه روز جهانی یوفو/به منظور بررسی و توجه به امکان آنها دیدار !!

6839d9e3-ea1d-4598-96b4-7fb4555c6e04.jpg


دوم ژوئیه روز جهانی یوفوی (بیگانگان) است. به همین مناسبت یک نظرسنجی در فیسبوک انجام شد که از کاربران می پرسید، نظرشان درباره دیدار با بیکانگان یا همان آدم فضایی‌ها چیست؟ ۴۹۶ هزار کاربر فیسبوکی به این نظرسنجی پاسخ مثبت دادند.

بر اساس گزارش ای بی سی، در بخشی از صحرای نوادا منطقه‌ای به نام ۵۱ وجود دارد که محل آن در پایگاه نیروی هوایی ادواردز است. اینجا جایی است که نظریه پردازان اعتقاد دارند مرکز سفینه‌های فضای یوفوها یا آدم فضایی‌ها است.

بر اساس همین گزارش، تا آخر جمعه گذشته ۴۹۶ هزار کاربر فیسبوکی به نظرسنجی دیدار با بیگانگان در منطقه‌ای به نام ۵۱ جواب مثبت دادند و بیستم ماه سپتامبر آماده دیدار با آدم فضایی‌ها در صحرای نوادا هستند. علاوه بر این ۴۹۴ هزار کاربر دیگر برای این دیدار اعلام آمادگی کردند.برگزارکننده این رویداد توضیح داد: «همه ما در منطقه توریستی ۵۱ جمع می‌شویم تا این رویداد را مشاهده کنیم».

دوم ژوئیه روز جهانی یوفوی(بیگانگان) است. تعیین این روز به منظور بررسی و توجه به امکان زندگی بیگانگان است تا در صورت وجودشان با آنها دیدار کنیم.

گفته می‌شود تعدادی از آدم فضایی‌ها در این مکان سعی در ایجاد ارتباط داشته‌اند. برخی افراد از وجود این بیگانگان احساس خطر کرده‌اند.Source link

*

*

Top